Nāc un pievienojies vēlētāju klubam !

Ikvienu cilvēku, arī Tevi, skar nepieciešamība pēc sociālās drošības.

Bieži Latvijā skan apgalvojumi, ka trūcīgā zemē neesot iespējami taisnīgi risinājumi.

Turpretim Eiropas Savienība piedāvā arī Latvijai pieņemt „Eiropas Sociālajā hartā” un „Eiropas Savienības pamattiesību hartā” paredzētos risinājumus, kuri garantē taisnīgas pamattiesības ikvienam iedzīvotājam, arī Latvijā.

Ko vēlies Tu? Nāc domubiedru diskusiju kopā un saki savu vārdu!

Ko nozīmē vēlētāju klubs?

Tas nozīmē, ka mēs neslavējam sevi vai citas personas ar mērķi tās iedabūt Saeimā. Mēs aicinām vienoties cilvēkus ap ideju [sagādāt drošību sev un savai ģimenei], un savstarpēji vienojoties no daudziem risinājumiem izvēlēties tos, kuros viedokļi sakrīt.

Un tālāk gan kopā, gan katrs atsevišķi prasām partijām un individuāliem kandidātiem – kurš apņemas realizēt mūsu vajadzības ?!

Tātad – notiek vēršanās pie daudzām partijām, un katrs vēlētājs var uzprasīt savan izraudzītajam kandidātam – vai viņš pildīs to, ko grib vēlētājs.

Līdz šim Latvijā nav bijis, ka vēlētāji nāktu kopā, lai precīzi noformulētu, ko īsti grib no deputātiem. Mēs esam pirmie.

Tā bija ačgārna taktika, ka vēlētāji gaidīja, ka tie būs partijas un to kandidāti, kuri izdomās un teiks vēlētājam priekša – ko katrs pilsonis gribot. It kā vēlētājam pašam sava prāta nebūtu.

Līdz vēlēšanām ir palikuši vien daži mēneši, bet vēl tagad partijas runā tikai par to, ar ko vienoties un iet kopā, lai iegūtu amatus. Mērķus, kuru dēļ būtu vērts vienoties, partijas nesaka.

Ja šādu mērķu partijām nav, tad sava griba ir ļoti skaidri jāsaka katram no mums.

Šeit pulcējamies, lai vienotos par prasībām sociālajā jomā (pamatā – sociālās apdrošināšanas jautājumos).